S ČÍM VÁM
MÔŽEM
POMÔCŤ ?

POMÔŽEM VÁM DOSTAŤ
SA DO FORMY

JEDÁLNIČEK
JEDÁLNIČEK
1.500 Kč

Úprava stravy podľa požiadaviek klienta. Nastavenie správnych stravovacích návykov, jedálniček na mieru s ohľadom na vaše ciele. Po odoslaní platby vyplníte dotazník, podľa ktorého následne zostavím plán. obsah plánu: viacero variant jedál, takže nebudete jesť dookola to isté, ale bude na Vás, ktorú z variant si zvolíte. Zostavenie trvá maximálne 7 dní, dlhžšie určite nie.

TRÉNINGOVÝ PLÁN
TRÉNINGOVÝ PLÁN
1.000 Kč

Tréningový plán na mieru s ohľadom na vaše ciele. Po odoslaní platby vyplníte dotazník, podľa ktorého následne zostavím plán. obsah plánu: tréningové dni, dané cviky na jednotlivé partie, počet sérií, opakovaní, pauz, poznámky ku cvikom a tipy na cviky. Zostavenie trvá maximálne 7 dní, dlhžšie určite nie.

ONLINE COACHING
ONLINE COACHING
od 3000 Kč mesačne

Jedná sa o tréningový plán na mieru a jedálniček vrátane suplementácie, pričom ma možete kľudne každý deň kontaktovať, keď si nebudete s niečim vedieť rady alebo sa poradiť a opýtať. Každý týždeň budú prebiehať kontroly, kde si zhrnieme Vaše pocity, ako Vaše telo reaguje, ako sa pohybuje váha, miery, atď. a následne to môžeme poupraviť. Pre rýchlejšiu komunikáciu Vám poskytnem moj Whatsapp..

KONTAKTUJTE MA

Nehľadajte dôvody prečo to nejde, hľadajte spôsoby ako sa to dá.